טלפוןמפהדואל

הוראות בטיחות שאלות נפוצות

איזי ריידר זהו כלי רכב חשמלי ישראלי כחול לבן שיוצר במקור עבור צה"ל. לפני 3 שנים עבר אזרוח וכעת ניתן לנסוע עליו באופן פרטי או במסגרת סיורים. הכלי מגיע למהירות מקסימלית של עד 15 קמ"ש.

זהו כלי חשמלי מהפכני, בטיחותי, קל לתפעול ונוח לרכיבה, ירוק וידידותי לסביבה. בזכות היותו מותאם לתוואי שטח שונים כמו חול, כורכר, דשא, שבילי אופניים ומדרכות, איזי ריידר מאפשר לסייר בנוחות במגוון אתרים. הרכיבה באיזי ריידר היא חוויה ייחודית מהנה במיוחד המתאימה לכולם.   

קיימת הגבלה מומלצת של 45-215 ק"ג ואנו מבקשים מהאורחים שלנו להיות בטווח סביר של מגבלה זו. כל הנהגים חייבים להיות בני 16 לפחות.

ילדים מתחת לגיל 16 יכולים לשבת מאחורי הנהג

האיזי ריידר נוח מאוד לתפעול. הוא כולל מצערת חשמלית, ברקס ורוורס. ניתן לשבת או לעמוד עליו. איזי ריידר הוא בעל מנועים חשמלים עם הנעה אחורית, עובר טיפולים ומתוחזק היטב לבטיחות הנסיעה.

ניתן ליצור קשר עמנו בטלפון ונציג מטעם החברה ישמח לענות על שאלותיכם ולתאם עבורכם סיור. אורך הסיור הוא שעתיים ומותנה בהשתתפות של לפחות 4 אנשים. הסיור הראשון יוצא בשעות הבוקר והסיור האחרון מסתיים בשעת השקיעה. הסיור נערך בכל ימות השבוע, ראשון-שבת, מלבד ערבי חג, יום כיפור ויום השואה.

כן. איזי ריידר הוא כלי חוקי. לחברת SEGS ישנו ביטוח. לפני היציאה לסיור, כל המשתתפים מקבלים הדרכת בטיחות שאורכה רבע שעה, עוברים מבחני נהיגה וחותמים על הצהרת התחייבות.הנסיעה באיזי ריידר היא עם קסדה לאורך כל הסיור, ומומלץ לנעול נעליים סגורות.
גיל המתפעל הוא 16 ומעלה וניתן להרכיב מאחור ילד מגיל 3.
איזי ריידר מורשה לנוע א במקומות המיועדים להולכי רגל, דהיינו מדרכות, שבילים, שדרות וכיו"ב וכן בשבילי אופניים. איזי ריידר אינו מיועד לנסיעה על כבישים, אלא במקומות בהם אין מדרכה מסודרת לצד בכביש.
אין צורך ברישיון נהיגה או ברישוי איזי ריידר.

הסיור מתחיל בשטח התפעולי של מועדון הגולף של קיסריה. המשתתפים מקבלים  את המיקום המדוייק ב-Waze. ניתן לכתוב ב-Google Maps "איזי ריידר קיסריה".

1. נהיגה על האיזי ריידר מותרת מגיל 16 ומעלה.


2. חובה לחבוש קסדה במשך כל הסיור.

3. יש להישמע להוראות המדריכה לפני, בזמן ובסוף הסיור.

4. חובה להישאר בתחום הראייה של המדריכה לכל זמן הסיור.

5. אני מתחייבת לשמור על האיזי ריידר והציוד הנלווה ולא לגרום לו נזק.

6. ידוע לי כי כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש שלא לפי הוראות המדריכה ולא לפי הוראות הבטיחות, עלול להוביל לחיוב בגין הנזק.

7. ידוע לי שהרכיבה על האיזי ריידר דורשת ריכוז ועלולה להיות מסוכנת ככל שלא נצמדים להוראות הבטיחות. הסיכונים ידועים לי ובמקרה תביעה כנגד חברת סאגס או רכוש צד שלישי, אחויב בהשתתפות עצמית.

8. אני מצהירה שבריאותי תקינה ואיני סובלת ממחלות כלשהן שיכולות לסכן את הרכיבה.

9. אני מצהירה שקיבלתי הסבר מלא על תפעול האיזי ריידר והשימוש בו בצורה בטוחה. 

10. כללי ההתנהגות והבטיחות בסיור מובנים לי. 

11. ידוע לי שבמידה ואנהג באופן שיסכן את בריאותי או את בריאות הרוכבים האחרים בקבוצה, יכולה המדריכה להפסיק לי את הסיור וכספי לא יוחזר בגין זאת.

**המסמך מנוסח בלשון נקבה אך פונה לשני המינים**